English Deutsch

Kariéra

Přidejte se k nám

Momentálně hledáme vhodné uchazeče pro následující pozice:

Projektant elektro/konstruktér

Náplň práce:

Tvorba 2D výkresů a technické dokumentace. Kontrola realizace a zapracování změn zpět do TD.

Požadujeme:

  • VŠ, SŠ elektrotechnické zaměření
  • praxe v oboru
  • orientace v MaR
  • vyhl. č. 50/1978 Sb.
  • MS Office
  • znalost AutoCAD
  • znalost EPLAN výhodou
  • znalost modelování 3D výhodou
  • komunikativní znalost AJ podmínkou
  • řidičský průkaz skupiny B
  • odpovědnost, samostatnost, schopnost týmové spolupráce, komunikativnost

Nabízíme:

  • zázemí úspěšné a stabilní společnosti
  • možnost profesního růstu a pravidelné vzdělávání
  • odpovídající mzdové ohodnocení
  • možnost služebních cest do zahraničí
  • příjemný kolektiv
  • zaměstnanecké výhody (příspěvek na stravování, týden dovolené navíc a další)

Místo výkonu práce: Hradec Králové

Elektro-šéfmontér

Elektro-montážní práce na zahraničních projektech.

 Požadujeme:

  • středoškolské vzdělání v oboru elektro
  • 5 let praxe v oboru
  • ochotu cestovat
  • vyhláška 50/1978 Sb. min. § 7 a výše, skupina B výhodou
  • uživatelská znalost práce na PC a komunikačních technologií
  • ŘP sk.B
  • výborné organizační znalosti a schopnost vést tým lidí
  • flexibilita a ochota cestovat
  • nutná znalost AJ anebo NJ na komunikativní úrovni

Nabízíme:

  • nadstandardní platové podmínky
  • zázemí silné české společnosti
  • příležitost k profesnímu růstu
  • práce na zahraničních projektech pro přední světové firmy

Místo práce: ČR (Hradec Králové), zahraničí